csenfrdeplru

SMS InfoKanál městyse

Vážení spoluobčané,

městys Suchdol nad Odrou Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu městyse, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Chcete dostávat včasné informace v krizových situacích a o:

  • plánovaných odstávkách  vody, vzniklých haváriích a stavu jejich řešení?

  • plánovaných přerušeních dodávek elektrické energie, popř. plynu ?

  • uzavírkách místních komunikací?

  • termínech mimořádných svozů odpadu?

  • mimořádných změnách v provozní době MÚ apod.?

a další užitečné informace spojené se životem ve Vašem městysu?

Zajistěte si tyto informace tím, že se ZAREGISTRUJETE! Jak?

1. online nebo 2. SMSkou nebo 3. osobně na MÚ

Jak registrovat online?

Odber SMS velkyPomocí webového formuláře na webových stránkách městyse, hledejte tento obrázek

na úvodní straně webu.

Nebo se registrujte přímo zde: www.infokanal.cz/cweb/reg/MESTYS

Pomocí registračního online formuláře můžete svou registraci později upravit nebo registraci zrušit.

Jak se zaregistrovat pomocí SMS? SMS napište ve tvaru dle Vašeho bydliště:

REGISTRUJmezeraJMENOmezera PRIJMENImezeraSUCHDOLmezera ULICE mezeraCISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezeraJMENOmezeraPRIJMENI mezeraKLETNE mezeraCISLOPOPISNE

  • pro registraci chaty je potřeba za číslo popisné přidat mezeru a slovo EVID

 

SMS odesílejte na číslo SMS InfoKanálu: 556 770 101

 Pro odregistraci platí tvar SMS: ODREGISTRUJ

Poznámka: Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy, nepoužívejte diakritiku .

SMS Podatelna - komunikace s úřadem pomocí SMS zpráv:

Neodpovídejte na SMS, které od nás dostanete, nemůžeme zaručit jejich přečtení, pokud chcete s námi komunikovat, využijte prosím, SMS Podatelny:

SMS ve tvaru:PmezeraTEXTZPRAVY  odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 556 770 101

Příklady SMS zpráv

Zprávy z úřadu :

IK MESTYS Z důvodu opravy povrchu silnice bude uzavřena komunikace z Jestřábí do Fulneku, a to v době od 7.9. do 30.11.2015

IK MESTYS Z důvodu havárie na vodovodním řadu nepoteče voda v celé místní části Kletné, na opravě se intenzivně pracuje.

Poznámka: IK = InfoKanál

Pro občany, kteří nemají nebo nevyužívají mobilní telefon, umožníme doručení SMS také na pevnou linku
v hlasové podobě. Pro registraci pevného čísla prosím volejte: 556 770 101 nebo zašlete e-mail s žádostí
o registraci na:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V žádosti uveďte stejné údaje, které jsou vyžadovány v registračních SMS.

S veškerými dotazy ohledně služby SMS InfoKanál se, prosím, obracejte na úřad městyse.
Další informace získáte rovněž na webových stránkách
www.infokanal.cz a www.suchdol-nad-odrou.cz

Vážení občané, zavedením SMS InfoKanálu se snažíme zkvalitnit život v našem městysu. Věříme, že budete se službou spokojeni, proto, prosím, neváhejte a registrujte se.

Jen dobré zprávy,

starosta Ing. Richard Ehler.

Informovaný souhlas

Služba je určena pro občany Městyse Suchdol nad Odrou ve věku nejméně 16 let. Registrací do služby souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů, např. o jednáních zastupitelstva, místních poplatcích apod.; informování během krizových situací, při haváriích a jiných mimořádnostech.

Svůj souhlas nejste povinni udělit, bez něj však není možná Vaše registrace do služby. Souhlas můžete kdykoli odvolat prostřednictvím webových stránek, telefonicky na čísle +420 556 770 101 nebo osobně na podatelně úřadu městyse. Odvolání souhlasu nemá zpětné účinky.

Zpracovávány budou Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, email, ulice a číslo popisné, podle kterých mají být informace zaměřeny (např. v případě havárie vodovodu v dané ulici o ní budete informováni). Vaše osobní údaje budou předány provozovateli služby a v případě potřeby zpřístupněny rovněž dalším subjektům zapojeným do procesu informování (např. orgánům krizového řízení).

Záznamy o rozeslaných zprávách budou uchovávány po dobu 6 měsíců od rozeslání, a to pro účely prokázání, že byly rozeslány. Záznamy budou uchovány na základě oprávněného zájmu městyse prokázat plnění svých povinností. Proti uchování těchto záznamů můžete vznést námitku a žádat jejich výmaz.

Pro účely plnění povinnosti dle zákona o elektronických komunikacích budou provozovatelem služby po dobu 6 měsíců uchovávány také provozní a lokalizační údaje o zprávách zaslaných na Vaše telefonní číslo.

Máte právo požadovat poskytnutí informací, které jsou o Vás zpracovávány v rámci služby, a požadovat jejich opravu v případě nepřesnosti či jejich přenos. Proti zpracování můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Ohledně zpracování osobních údajů v rámci služby a uplatnění Vaších práv můžete kontaktovat Úřad městyse Suchdol nad Odrou, tel.: +420 556 770 101, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a také pověřence pro ochranu osobních údajů městyse, tel.: +420 585 155 100, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ohledně uchování provozních a lokalizačních údajů můžete kontaktovat provozovatele služby, společnost KONZULTA Brno, a.s., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 541 128 530.

 

  • Změneno dne .
  • Přečteno: 10627
řeka Odra
 

© 2015 Městys Suchdol nad Odrou - Všechna práva vyhrazena  -  Webhosting a design COLOR Studio